BMW teenindus nüüd avatud ka Inchcape´i Peetri esinduses

Inchcape Motors Estonia OÜ-l on pikaaegne kogemus BMW automudelite hooldamisel. Seni oleme hooldustöid pakkunud Tallinnas Haabersti ja Tartu Soinaste esindustes. Selleks, et muuta teenindust kliendile veelgi mugavamaks ja paindlikumaks, avasime 2023. aasta jaanuaris BMW Service’i volitatud teeninduse Inchcape’i Peetri esinduses aadressil Läike tee 38. Selle muutusega anname autoomanikele võimaluse hooldada autot ka teisel pool Tallinna linna.

Uues modernses BMW teeninduses töötavad BMW ametliku koolituse läbinud tehnikud ja diagnostikud. Teostame diagnostikat, mehaanilisi remonditöid, garantii- ja keretöid. Peetri esinduse järelteeninduse juhi Roman Zablotski sõnul võib pöörduda BMW Peetri esindusse kõikide muredega, mis BMW-ga seotud: „Kasutame originaalvaruosi ja kaasaegseid töövahendeid – kohapeal on aja veetmiseks mugav kliendiala ning pakume ka asendusautot tööde teostamise ajaks. Peetri esinduses on võimalik vormistada ja teostada liiklus- ja kasko kahjujuhtumiga seotud remonttöid“.

Inchcape Motors on üks maailma suurimaid sõidukite jaemüügiga tegelev sõltumatu kontsern,  mis tegutseb 40 riigis ja esindab 50 tootemarki. Volitatud teenindust pakume Jaguari, Land Roveri, Mazda, BMW, MINI, BMW Motorradi ja Volvo mudelitele.

Broneeri teeeninduse aeg siin.