TELLI TEHASEGARANTIIGA KASUTATUD BMW INCHCAPEST.

Meil on saadaval üle kuue tuhande, kuni viie aasta vanust BMW-d – kõik tehasegarantiiga! Suur valik ka kohapeal, me leiame kindlasti teile sobiva BMW. BMW Inchcape pakub BMW Premium Selection valikus parimaid väga hea hinnaga BMW-sid.

VAATA KOHAPEAL SAADAOLEVAT BMW PREMIUM SELECTION VALIKUT SIIT.


KUIDAS KÄIB BMW INCHCAPE KAUDU KASUTATUD AUTODE TELLIMINE SAKSAMAALT?

BMW Inchcapel on koostöö nelja Saksamaa suurima kasutatud BMW diileriga Münchenis, Frankfurdis, Stuttgartis ja Hamburgis. Valikus on pidevalt üle 7500 auto. Saame teile pakkuda võimalust valida endale unistuste BMW väga suure hulga autode vahel. Autode vanus jääb 1 kuni 5 aasta vahele ning autode läbisõit ei ületa 100 000 km.

Kuidas sobivat autot valida?

Kõigepealt valige otsingu filtreid kasutades nelja erineva Saksamaa BMW esinduse poolt pakutavate autode valikust välja BMW, mis teile huvi võiks pakkuda. Kui te millegipärast antud valikust ise sobivat sõidukit ei leia, siis palun täitke allolev ankeet ja saatke oma soov meile. Me aitame teil auto leida ja tarnime selle Eestisse.

Saksamaa BMW esinduse müügikuulutuses kuvatud müügihinnale lisandub auto transport Eestisse - 720 €, esmane registreerimine ARK-s koos ohutuspaketiga - 395 € ning 5% toimetustasu, mis sisaldab ettevalmistuskulusid, tehnilist ja visuaalset 360° sõiduki kontrolli, põhjalikku eripesu, tarne finantseerimist, loovutust jm nõustamisteenuseid, Eesti ja Saksamaa käibemaksu vahe tasumist.

Autode tarneaeg on keskmiselt 3 nädalat.

Loomulikult pakume ka finantseerimist kõikide liisingfirmade kaudu ja abistame vajalike dokumentide ning lepingute vormistamisel.

BMW Inchcape koostööpartnerid Saksamaal on BMW esindused, mille valikust leiate üle 7500 BMW.

Vaata valikut siit


BMW TEHASE ANDMEBAAS

Pakume lisaks võimalust otsida Teile sobiv sõiduk ka BMW tehase andmebaasist. Tehase andmebaasist on võimalik valida 1–1,5 a vanuseid, kontrollitud, garantiiga BMW sõidukeid.

United Motors

Võta meiega ühendust:

Tallinna
esindus:
Marko Teesalu
6 593 727
50 22 221
marko.teesalu@bmw.ee
Hennit Pedassaar
6 593 725
56 222 328
hennit.pedassaar@bmw.ee
Asko Pekkenen
-
52 56 874
asko.pekkenen@bmw.ee
Tartu
esindus:
Marek Turba
7 302 875
50 25 751
marek.turba@bmw.ee
Reiko Kevvai


reiko.kevvai@bmw.ee

BMW Premium Selection kasutatud autod.

Avasta puhas sõidurõõm BMW Premium Selection kasutatud autodega.

Premium Selection sertifikaadi saab sõiduk alles pärast seda, kui see on läbinud põhjaliku visuaalse ja tehnilise kontrolli, mille käigus tagavad meie spetsialistid 100% tippkvaliteedi ja kompromissitu töökindluse. Lisaks pakume mitmeid lisateenuseid ja erinevaid finantseerimisvõimalusi. Istu lihtsalt rooli ja sõida.

Meil on ka standardid.
Aga nende tase on kõrgem.

BMW Premium Selection kasutatud autod

Kvaliteet ei ole meie jaoks ainult lubadus, vaid ka põhimõte. BMW Premium Selection sertifikaadiga kasutatud autod on kuni viie aasta vanused ja nende läbisõit ei ületa 120 000 km. Lisaks on kõik sõidukid läbinud põhjaliku 72 punkti tehnilise kontrolli. Sertifikaat väljastatakse ainult sõidukitele, mis vastavad täpselt määratletud standarditele.

BMW Premium Selection kasutatud autod on saadaval ainult BMW ametlikes esindustes. Ainult nii saame alati garanteerida kõrgeima kvaliteedi. Tule ja veendu ise!

Eelised igast vaatenurgast.

Milliseid eeliseid BMW Premium Selection pakub?

Iga BMW Premium Selection kasutatud sõiduk on meie ekspertide käe all läbinud 72 punkti testi veendumaks, et auto vastab kõrgeimatele standarditele.

Kuid peale dokumenteeritud kvaliteedi tuleb BMW Premium Selection kasutatud autoga kaasa veel palju teisi eeliseid. Muuhulgas näiteks mobiilne autoabi teenus, atraktiivsed finantseerimisvõimalused ja – mis kõige tähtsam – puhas sõidurõõm.

TULEVIKKU SUUNATUD EELISED.

Vähekasutatud autod maksimaalsete eelistega.

On palju häid põhjuseid BMW Premium Selection kasutatud auto valimiseks. Hea enesetunne on ainult üks neist! Ostes BMW Premium Selection kasutatud auto, saad olla alati kindel, et see on parimas korras. BMW Premium Selection sõiduki omanikuna on sinu käsutuses palju eksklusiivteenuseid.

United Motors

Sinu eelised.

Valides BMW Premium Selection kasutatud auto, saad all kindel, et tegid hea valiku. Sinu sõiduk on juba enne BMW Premium Selection sertifikaadi saamist läbinud edukalt ulatusliku kontrolli. BMW Premium Selection sõidukiga on kaasas mobiilse autoabi teenus. BMW Premium Selection sertifikaadiga kasutatud autod on kuni viie aasta vanused ja nende läbisõit ei ületa 120 000 km.

United Motors

360° sõiduki tehniline ja visuaalne kontroll

BMW Premium Selection sõidukid on saadaval ainult BMW ametlikes esindustes. BMW Premium Selection kasutatud autod vastavad nii visuaalselt kui ka tehniliselt, nii seest kui väljast kõrgeimatele standarditele: iga BMW Premium Selection sõiduk on edukalt läbinud põhjaliku kontrolli ja vastab 100% etteantud standarditele.

tõendatud ametlik autoajalugu

Kasutatud auto puhul soovid sa teada kõike: infot eelmiste omanike, hoolduste, õnnetuste ja remondi kohta. Seetõttu on kõigil BMW Premium Selection kasutatud autodel olemas tõendatud autoajalugu.

BMW Mobile Care - BMW mobiilne autoabi

BMW seab standardeid – ka teenindusele.

Kui Sinu autol leiab teel olles aset rike, mis takistab edasisõitu, aitab sind alati BMW Mobile Care autoabi.

vähemalt 6 kuud hooldusvaba

Auto üleandmisel ei vaja teie sõiduk kohest hooldust. Sõiduki hooldamine käib auto hooldusarvesti alusel.

BMW Mobile Care 24 h tasuta autoabi


Vaata täpsemalt BMW Mobile Care kohta SIIT

United Motors