RÕÕM USALDUSEST. NAUDI KURVIKAID TEID TURVALISELT. LEIA OMA BMW ERIPAKKUMISTE SEAST.

SINA VALID TEE. BMW VIIB SU KOHALE.

BMW on sügis-talvisteks ilmadeks valmis.

Tänu innovatiivsetele juhiabisüsteemidele, suurepärasele juhitavusele ja silmapaistvale läbivusvõimele ning BMW xDrive nutikale nelikveole on BMW iga ilmaga erakordselt mugav ja turvaline nii maanteedel kui maastikuradadel.

BMW sügis-talvise hooaja pakkumistest leiate üllatavalt madala liisingu kuumaksega BMW erimudelid. Lisaks kehtib kõikidele uutele BMW-dele viieaastane garantii ja tasuta korralised hooldused viie aasta jooksul. Nii saate keskenduda vaid peamisele ning nautida turvalisi teid.

Too oma auto meile.

Boonusena maksame sinu auto eest lisaks 2000 €. *

 

BMW X1 sDrive18i Automaat

Hind:
36 180 €
Hinnavõit:
6400 €
Erihind:
29 780 €
Kuumakse:
277 € Info icon

Too oma auto meile.

Boonusena maksame sinu auto eest lisaks 2000€. *

 

BMW X1 xDrive18d xAdventure

Hind:
42 950 €
Hinnavõit:
6400 €
Erihind:
36 550 €
Kuumakse:
340 € Info icon

*Tagasiostetava auto eest makstav lisaboonus 2000€ kehtib kuni 31.12.2019 üle antud sõidukitele. Olemasoleva auto hindamiseks ning personaalse pakkumise saamiseks palun võtke meiega ühendust: auto@bmw.ee

Kas olete analüüsinud oma praeguse auto ülalpidamiskulusid?

Me kindlustame, et praktiline ning moodsa disainiga ruumikas linnamaastur BMW X1 on taskukohane valik, sobides ideaalselt nii pikkadeks kui ka lühemateks teekondadeks. Silmapaistva läbivusvõimega ning üllatavalt madala liisingu kuumaksega BMW X1 erimudeliga ei kaasne ootamatuid lisakulusid, sest autole kehtib viieaastane garantii ja tasuta korralised hooldused viie aasta jooksul.

Nii saate keskenduda vaid peamisele, sest tänu suurepärasele juhitavusele, teelpüsivusele ning uuenduslikule juhiabitehnoloogiale tagab BMW X1 maksimaalse mugavuse ja turvalisuse igal kilomeetril.