Nüüd on uue BMW garantii 5 aastat / 200 000 km.


Alates 1. jaanuarist 2016 on kõigi BMW Eesti esindustest ostetud uute BMW mudelite garantii kestusega 5 aastat või 200 000 km. Lisaks erakordselt pikale garantiile on kõigil BMW mudelitel põhivarustuses ka tasuta korralised hooldused 5 aasta või 100 000 km jooksul.

5 aasta pikkused BMW Repair Inclusive lisagarantii ja BMW Service Inclusive korraliste hoolduste paketid kuuluvad BMW põhivarustusse ainult Eesti turul, kuid need kehtivad kõigis ametlikes BMW esindustes üle Euroopa. Info pikendatud garantii ja hoolduspakettide kohta on kodeeritud auto VIN-koodi, mis on salvestatud Teie BMW võtmesse ja ametlikku BMW esindusse pöördudes on see BMW hoolduse jaoks koheselt kättesaadav.

BMW Repair Inclusive 5a / 200 000 km lisagarantiid on võimalik juurde osta kõikidele BMW mudelitele, millel on kehtiv tehasegarantii. Võimalik on ka pikendada olemasolevaid Repair Inclusive garantiipakette, näiteks 5a / 100 000 km garantiid saab pikendada kuni 6a / 200 000 km-ni. Täpsema info saamiseks pöörduge palun lähimasse BMW Eesti esindusse või kirjutage bmw@bmw.ee.

VAATA KÕIKI AUTODE ERIPAKKUMISI SIIT

Küsi lisainfot müügikonsultandilt Inchcape BMW esindustest üle Eesti!

Tallinna esindus Tartu esindus Pärnu esindus Kohtla-Järve esindus