MINI TO GO: Uus MINI ilma sissemakseta!*

TÄHELEPANU! ERAISIKUTEL NÜÜD ERAKORDNE EELIS.
Kuula oma südame häält. MINI tegi selle järgimise nüüd veelgi lihtsamaks - MINI TO GO lubab sul uue MINI-ga koju sõita ILMA SISSEMAKSU TASUMATA!*

MINI TO GO pakub sulle viie aasta jooksul silmapaistvat stiili ja mugavat sõiduvahendit - lihtsa ja mugava igakuise makse eest. Sinu mureks jääb veel vaid kütus. MINI TO GO võimaldab sul säilitada oma hoiupõrssa sisemise ilu muude magusate projektide jaoks.

Tule proovisõidule!

* Kuni 29 999 € maksva uue MINI liisingu sissemakse on 0 €.

Aastase fikseerimata intressimäära 1,95% + 3 kuu EURIBOR on 19 999 € maksva sõiduki MINI One finantseerimisel 0% sissemakse, 60-kuulise perioodi, 28% jääkmaksumuse, läbisõidupiiranguga 20 000 km/aastas ja 190 € lepingutasuga kuumakse alates 223€ ja krediidikulukuse määr 1,97% aastas. Krediidi kogusumma on 21164,27€. Kasutusse võetav krediidisumma on 17 999,10 €. Krediidi kogusumma arvutamisel on arvesse võetud krediidisummat, intressikulu, lepingutasu. Arvesse ei ole võetud võimalikke sõiduki registreerimiskulusid, riigilõive, hindamisakti tasu ega finantseerimise eeltingimuseks oleva kasko- ja liikluskindlustuse makse suurust. Finantsteenuse pakkuja on Luminor Liising AS. Tutvuge liisingutingimustega ning vajaduse korral konsulteerige asjatundjaga.

Küsi lisainfot müügikonsultandilt Inchcape BMW esindustest üle Eesti!

Tallinna esindus Tartu esindus Pärnu esindus Kohtla-Järve esindus