MINI TO GO: Uus MINI ilma sissemakseta!*

TÄHELEPANU! ERAISIKUTEL NÜÜD ERAKORDNE EELIS.
Kuula oma südame häält. MINI tegi selle järgimise nüüd veelgi lihtsamaks - MINI TO GO lubab sul uue MINI-ga koju sõita ILMA SISSEMAKSU TASUMATA!*

MINI TO GO pakub sulle viie aasta jooksul silmapaistvat stiili ja mugavat sõiduvahendit - lihtsa ja mugava igakuise makse eest. Sinu mureks jääb veel vaid kütus. MINI TO GO võimaldab sul säilitada oma hoiupõrssa sisemise ilu muude magusate projektide jaoks.

Tule proovisõidule!

* Kuni 29 999 € maksva uue MINI liisingu sissemakse on 0 €.

Küsi lisainfot müügikonsultandilt Inchcape BMW esindustest üle Eesti!

Tallinna esindus Tartu esindus Pärnu esindus Kohtla-Järve esindus

Aastase fikseerimata intressimäära 1,95% + 3 kuu EURIBOR on 19 999 € maksva sõiduki MINI One finantseerimisel 0% sissemakse, 60-kuulise perioodi, 28% jääkmaksumuse, läbisõidupiiranguga 20 000 km/aastas ja 190 € lepingutasuga kuumakse alates 223€ ja krediidikulukuse määr 1,97% aastas. Krediidi kogusumma on 21164,27€. Kasutusse võetav krediidisumma on 17 999,10 €. Krediidi kogusumma arvutamisel on arvesse võetud krediidisummat, intressikulu, lepingutasu. Arvesse ei ole võetud võimalikke sõiduki registreerimiskulusid, riigilõive, hindamisakti tasu ega finantseerimise eeltingimuseks oleva kasko- ja liikluskindlustuse makse suurust. Finantsteenuse pakkuja on Luminor Liising AS. Tutvuge liisingutingimustega ning vajaduse korral konsulteerige asjatundjaga.