BMW VALUE SERVICE

BMW VALUE SERVICE

VIIETÄRNI HOOLDUS ÜLE 5-AASTASELE BMW-LE

Hea vorm hoiab käigus – nii inimese kui ka auto. BMW sõidukitel on selle jaoks BMW Value Service ehk tehniline hoolduspakett igavese nooruse säilitamiseks.

450 000 kilomeetrit – ja mis siis? Sinu BMW väljatöötamisse ja koostamisse on kulunud palju kirge ja pingutusi ka sellise läbisõidu kohta. Nüüd vajab see ainult BMW originaalosasid kasutava BMW spetsialisti asjatundlikku hoolt. See tagab, et puhas sõidurõõm püsiks olenemata läbisõidust ja valmistusaastast.

 

ALATI NOOR.

Inchcape Motorsis tagame sulle täieliku kindlustunde. Meie ametlikus esinduses on BMW jaoks mõeldud tipptehnoloogia, spetsiaalse väljaõppe saanud tehnikud ning BMW originaalvaruosad, mis tagavad alati esmaklassilise tulemuse ning võimaldavad jätkuvalt muretut sõitu ka viieaastaste ja vanemate autodega.

 

Ainult kvaliteetne hooldus ametlikus esinduses tõstab märkimisväärselt vanema BMW sõiduohutust, pikendab sõiduki eluiga ning hoiab kõrgemal järelturuväärtust

 

Aastatega vajab iga auto rohkem hoolitsust –

miks 5-aastane või vanem BMW just nüüd hooldusesse tuua:

  • Töödele soodustus -35% tavahinnast
  • Erihinnaga remondi- ja hoolduspaketid
  • Originaalosadele soodustus vähemalt -15%, kui paigaldus toimub Inchcape Motors BMW esinduses

Hoidke oma BMW jätkuvalt parimas ja turvalisemas vormis – broneerige aeg hoolduseks kohe

* Pakkumine kehtib Inchcape Motors BMW Tallinna ja Tartu esindustes.

 

BMW mikrofiltrite vahetuse pakett.

BMW mikrofiltrid puhastavad auto siseõhu ning lasevad juhil vabalt hingata. Filtrid puhastavad õhu põhjalikult kolmel erineval viisil: mehaaniliselt, elektrostaatiliselt ning aktiivsöe abiga.

BMW mikrofiltrid on ideaalsed allergikutele! BMW originaalosade kvaliteet.

BMW õlivahetus parima hinnaga!

Pakume soodsaid õlivahetuspakette kõigile vähemalt 5 aasta vanustele BMW-dele.

Garanteerime kõrgeima kvaliteedi soodsaima hinnaga!

Erihinnaga originaal piduriketaste ja -klotside vahetuspaketid.

BMW originaal pidurikettad ja -klotsid:

  • Vastavad kõige kõrgematele materjalide nõuetele.
  • Tagavad töökindluse ka pärast paljusid ekstreemolukordi ja hädapidurdusi.
  • Toodetakse konkreetsele BMW mudelile ja pidurisüsteemile, arvestades kõiki eripärasid

BMW VALUE SERVICE TEENUSE EELISED.

BMW hoolduse ja teeninduse abil saad oma BMW väärtust hoida. Need tagavad, et BMW sõidukitele omane sooritus püsib tasemel olenemata auto läbisõidust. Selle positiivset mõju märkad kindlasti siis, kui saabub aeg auto müümiseks. BMW Value Service tähendab seda, et maksad praegu vähem, et saada rohkem hiljem.

BMW sõidukite jaoks on olemas suur hulk atraktiivseid pakkumisi ja teenuseid, mis on kohandatud spetsiaalselt üle viie aasta vanustele autodele. Enne töö alustamist pannakse koos teenindusnõustajaga paika sinu täpsed vajadused.

Nii saad kindel olla, et tehakse ainult vältimatult vajalikud tööd. Sulle esitatakse vajalike varuosade ja tööle kuuluva aja täpne hinnakiri.

Isegi 15 aastat pärast konkreetse mudeli tootmise lõppu omab sinu BMW partner jätkuvalt teadmisi ja vahendeid, mis sinu BMW parimal viisil remontimiseks vajalikud on.

 

BRONEERI TEENINDUS